- Łódź Design - http://www.2011.lodzdesign.com -

Kontakt

Posted By admin On 01/08/2011 @ 21:42 In | Comments Disabled

ORGANIZATOR
Łódź Art Center
Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź
tel./fax: +48 42 684 20 95
www.lodzartcenter.com [1]
info@lodzartcenter.com [2]info@lodzdesign.com [3]

Krzysztof Candrowicz – Dyrektor
Michał Piernikowski – Wicedyrektor
Małgorzata Żmijska [4] – Dyrektor Programowy
Maja Kudlińska [5] – Dyrektor Wykonawczy
Agnieszka Jacobson-Cielecka – Dyrektor Artystyczny

DZIAŁ WSPÓŁPRACY Z PARTNERAMI ORAZ SPONSORAMI
Emilia Kołowacik [6] – Dyrektor ds. Rozwoju
Olga Łosiak [7] – Koordynator ds. Współpracy z Partnerami
Natalia Wasilewska [8] – Koordynator Wystaw Partnerskich

DZIAŁ PROMOCJI
Aleksandra Kietla [9] – Dyrektor Działu Promocji, Rzecznik Prasowy
Katarzyna Dobrzańska [10]– Koordynator Produkcji Reklamowej
Katarzyna „Frania” Frankowska [11] – Koordynator Identyfikacji Przestrzeni, Gadżety Festiwalowe
Katarzyna Zawada [12] – Koordynator Działań w Internecie

DZIAŁ KOORDYNACJI
Andrzej Sieczkowski [13] – Koordynator Wystaw Programu Głównego
Marta Piechocka [14] – Koordynator Wystaw Towarzyszących, ReMade Market, wystawy pokonkursowej make me!
Agnieszka Żebrowska [15] – Koordynator Przeglądu Szkół
Katarzyna Gołaszewska [16] – Koordynator Wystaw Towarzyszących
Maria Ostrowska [17] – Koordynator Przeglądu Portfolio, Strefy dla Dzieci
Katarzyna Dobrzańska [10] – Redakcja Katalogu Festiwalowego, Koordynator Tłumaczeń, Redakcja Tekstów
Wiktor Szkopek [18] – Koordynator Transportów
Magda Herbst [19] – Koordynator Wolontariatu
Tomasz Włodarczyk [20] i Szczepan Dyszewski [21] – Koordynatorzy Biura Festiwalowego
Agnieszka Gernand [22] – Koordynator Gości
Weronika Marczak [23] – Koordynator Bankietu oraz Imprez
Emilia Szywała [24] – Asystentka Dyrektora Programowego, Koordynator Wykładów

DZIAŁ TECHNICZNY
Tomasz Krukowski [25] – Kierownik Działu Technicznego
Maciej Kobalczyk [26] – Koordynator Centrum Festiwalowego
Piotr Wdówka [27] – Koordynator Przeglądu Szkół
Krzysztof Butryn – Koordynator ds. IT
Wojciech „Budzik” Górniak – Koordynator sprzętu audio-wizualnego
Marcin Tomes, Arkadiusz Rogoziński, Wojciech Kucharski, Krzysztof Słychań, Zbigniew Stasiak, Maciej Karolczak – Dział Techniczny

BDSN / Progressivo – projekt graficzny i skład  www.bdsn.pl [28]
Translateria
– tłumaczenie, weryfikacja, korekta  www.translateria.pl [29]
OSTEN – oprogramowanie strony www www.osten.pl [30]

KSIĘGOWOŚĆ
Marta Redzynia, Anna Gacka

WSPÓŁPRACA
Magda Kubicka, Michał Chojnacki, Katarzyna Zdzieńkowska, Rafał Marciniak, Radosław Starczewski, Marta Szymańska

WSPÓŁORGANIZATOR
Fabryka Sztuki w Łodzi
Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź
tel./fax: +48 42 646 88 65
www.fabrykasztuki.org [31]
info@fabrykasztuki.org [32]

Maciej Trzebeński – Dyrektor Naczelny
Tomasz Rodowicz – Dyrektor Artystyczny
Maria-Magdalena Sobczyk – Rzecznik Prasowy


Article printed from Łódź Design: http://www.2011.lodzdesign.com

URL to article: http://www.2011.lodzdesign.com/kontakt/

URLs in this post:

[1] www.lodzartcenter.com: http://www.lodzartcenter.com/

[2] info@lodzartcenter.com: mailto:info@lodzartcenter.com

[3] info@lodzdesign.com: mailto:info@lodzdesign.com

[4] Małgorzata Żmijska: mailto:m.zmijska@lodzartcenter.com

[5] Maja Kudlińska: mailto:m.kudlinska@lodzartcenter.com

[6] Emilia Kołowacik: mailto:e.kolowacik@lodzartcenter.com

[7] Olga Łosiak: mailto:o.losiak@lodzartcenter.com

[8] Natalia Wasilewska: mailto:n.wasilewska@lodzdesign.com

[9] Aleksandra Kietla: mailto:a.kietla@lodzartcenter.com

[10] Katarzyna Dobrzańska : mailto:k.dobrzanska@lodzartcenter.com

[11] Katarzyna „Frania” Frankowska: mailto:k.frankowska@lodzartcenter.com

[12] Katarzyna Zawada: mailto:k.zawada@lodzartcenter.com

[13] Andrzej Sieczkowski: mailto:a.sieczkowski@lodzdesign.com

[14] Marta Piechocka: mailto:m.piechocka@lodzartcenter.com

[15] Agnieszka Żebrowska: mailto:schools@lodzdesign.com

[16] Katarzyna Gołaszewska: mailto:k.golaszewska@lodzdesign.com

[17] Maria Ostrowska: mailto:m.ostrowska@lodzartcenter.com

[18] Wiktor Szkopek: mailto:w.szkopek@lodzdesign.com

[19] Magda Herbst: mailto:wolontariat@lodzartcenter.com

[20] Tomasz Włodarczyk: mailto:tommy_jfc@o2.pl

[21] Szczepan Dyszewski: mailto:dychas@o2.pl

[22] Agnieszka Gernand: mailto:a.gernand@lodzdesign.com

[23] Weronika Marczak: mailto:w.marczak@lodzdesign.com

[24] Emilia Szywała: mailto:e.szywala@lodzdesign.com

[25] Tomasz Krukowski: mailto:t.krukowski@fabrykasztuki.org

[26] Maciej Kobalczyk: mailto:m.kobalczyk@lodzartcenter.com

[27] Piotr Wdówka: mailto:p.wdowka@lodzartcenter.com

[28] www.bdsn.pl: http://www.bdsn.pl/

[29] www.translateria.pl: http://www.translateria.pl/

[30] www.osten.pl: http://www.osten.pl

[31] www.fabrykasztuki.org: http://www.fabrykasztuki.org/

[32] info@fabrykasztuki.org: mailto:info@fabrykasztuki.org

Copyright © 2011 Ldzign. All rights reserved.