Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom za współpracę przy organizacji 5 edycji Łódź Design Festival.

.

.

.

.

1. Sanitec Koło Sp z o.o.
Sanitec Koło – wiodący producent i dystrybutor wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce oraz krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje m.in. ceramikę łazienkową, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz meble łazienkowe sprzedawane pod marką KOŁO. Jest dystrybutorem wyrobów marek KERAMAG i KORALLE – niemieckich firm należących do międzynarodowej Grupy Sanitec.

Podziękowania za dostarczenie wyposażenia do łazienek w Centrum Festiwalowym.

www.kolo.com.pl

2. NOVA LIGHT Sp. z o.o.
Nova Light posiada w ofercie szeroki asortyment sprzętu oświetleniowego, małej architektury i źródeł światła, w projektach natomiast kieruje się zasadą poszukiwania rozwiązań energooszczędnych i ekologicznych. Dzięki dostępowi do najnowszych technologii firma proponuje oświetlenie nowoczesne i bezpieczne.

Podziękowania za oświetlenie wystaw w Centrum Festiwalowym.

www.novalight.pl

3. LUG
Firma LUG jest jednym z największych producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę opraw zewnętrznych do iluminacji budynków, oświetlenia stacji paliw, ulic czy też parkingów. Oprawy wnętrzowe mają zastosowanie w salach sprzedaży, biurach, pasażach handlowych oraz marketach. Wszystkie spełniają wymagania rynku unijnego oraz zaspokajają upodobania użytkowników, łącząc nowoczesne i atrakcyjne wzornictwo z funkcjonalnością i znakomitymi parametrami świetlnymi.

Podziękowania za oświetlenie wystaw w Centrum Festiwalowym.

www.lug.com.pl

4. Philips Lighting Poland S.A.
Philips Lighting oferuje energooszczędne rozwiązania oświetleniowe do zastosowań wewnętrznych (domy, biura, sklepy, szkoły, hotele, szpitale) i zewnętrznych (przestrzenie publiczne, stadiony).  Dbając o bezpieczeństwo, zapewnia także oświetlenie samochodowe i uliczne, pamiętając przy tym o aspektach estetycznych. Będąc światowym liderem w opracowywaniu innowacyjnych technologii przyszłości, takich jak LED, Philips, promuje rozwiązania redukujące zużycie energii i emisję CO2.

Podziękowania za oświetlenie elewacji podczas Głównego Weekendu Festiwalu.

www.philips.pl

5. NKT cables Warszowice Sp. z o.o.
NKT cables – międzynarodowy producent przewodów instalacyjnych i giętkich, kabli energetycznych i akcesoriów kablowych.

Podziękowania za dostarczenie okablowania do Centrum Festiwalowego.

www.nktcables.pl

6. Firma YOUR CATERING GROUP
Misją firmy jest dostarczanie Klientom w całej Polsce usług kulinarnych na najwyższym poziomie oraz ciągłe kreowanie innowacyjnych produktów i rozwiązań cateringowych. Przy każdym zleceniu marka YCG ma być rozpoznawalna jako gwarancja jakości, bezpieczeństwa i oryginalności form serwisu.

Podziękowania za organizację bankietu na Otwarcie 5. Międzynarodowego festiwalu Designu oraz za dostarczenie krzeseł do Sali konferencyjnej (wykładowej) w Centrum Festiwalowym.

www.catering-group.pl

7. Leroy Merlin
Leroy Merlin to sieć marketów budowlanych rozwijana w Polsce od 1996 r. Obecnie liczy 40 wielkopowierzchniowych sklepów, zlokalizowanych wokół aglomeracji miejskich na terenie całego kraju. Sklepy Leroy Merlin oferują szeroki wachlarz towarów z dziedziny budownictwa, majsterkowania, ogrodnictwa, a także wystroju wnętrz. 80 proc. artykułów w ofercie sieci pochodzi od polskich producentów i dystrybutorów. Leroy Merlin należy do GROUPE ADEO, która jest wiodącym graczem na międzynarodowym rynku budowlanym.

Podziękowanie dla Leroy Merlin – Centrali Firmy w Warszawie oraz Marketu Leroy Merlin w Centrum Handlowym Port Łódź za przekazanie części materiałów niezbędnych do przygotowania Centrum Festiwalowego.

www.leroymerlin.pl

8. Paged Sklejka S.A.
To jeden z największych producentów sklejki na rynku polskim. Firma istnieje od 1952 roku. Jako spółka akcyjna działa od sierpnia 1996 roku. Zakład jest liderem w produkcji sklejki tradycyjnej liściastej i iglastej, a także sklejki technicznej, opartej na nowoczesnej fińskiej technologii firmy RAUTE WOOD.

Podziękowania za dostarczenie sklejki sucho trwałej brzozowej do Centrum Festiwalowego.
Produkowana z drewna brzozowego. Warstwy wewnętrzne mogą być z fornirów z drewna liściastego 100% (sklejka jednorodna) lub liściastego i iglastego (sklejka kombi). Produkowana na bazie żywicy mocznikowo – formaldehydowej (spoina suchotrwała) do użytkowania w warunkach suchych (wg PN-EN 636, klasa techniczna EN 636-1) w klasie higieniczności E1 lub o zmniejszonej emisji formaldehydu (CARB – faza 1 i 2).

www.pagedsklejka.pl

9. MOA
MOA to studio projektowe skupiające utalentowanych i doświadczonych projektantów, umiejętnie wykorzystujących różnorodne technologie, którzy kierując się zasadą design thinking, nastawieni są  na kreowanie zaskakujących rozwiązań przy jednoczesnym łączeniu wysokiego poziomu estetyki z funkcjonalnością. MOA dostarcza biznesowi profesjonalnych i skutecznych rozwiązań z zakresu designu, zaawansowanego oświetlenia i sztuki współczesnej.

Podziękowania za przygotowanie „Wybuchów” – instalacji przestrzennej wykonanej z systemu MOA screen. System MOA screen to unikatowe rozwiązanie w projektowaniu nowej kategorii transparentnych fasad. Wybuchy można oglądać na ostatnim piętrze budynku.

www.moa.pl

10. KLUDI
Firma KLUDI specjalizuje się w produkcji armatury łazienkowej i kuchennej. Sygnowane logo KLUDI baterie, akcesoria łazienkowe i systemy natryskowe wyróżniają się estetyką i niezawodnością, dlatego chętnie są stosowane zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i w obiektach kontraktowych. Armatura KLUDI to przykład wielu innowacyjnych rozwiązań w zakresie stylistyki, techniki i komfortu użytkowania.

Podziękowania za dostarczenie baterii łazienkowych do Centrum Festiwalowego.

www.kludi.com

11. Workstep
Workstep to specjalistyczne wykładziny podłogowe przeznaczone dla biur. Dwie kolekcje – klasyczna i na zamówienie – wyróżniają wysokie parametry wytrzymałościowe, wysoka odporność na ścieranie i zabrudzenia oraz ciekawa kolorystyka.

Dziękujemy za dostarczenie taśmy poślizgowej Gripper do Centrum Festiwalowego.

www.workstep.pl