Przegląd portfolio to wyjątkowy rodzaj konsultacji, podczas których projektanci spotykają się z doświadczonymi artystami, kuratorami, krytykami designu, dziennikarzami, wydawcami i producentami. Osobom, które mają już pewne doświadczenie z zakresu designu, umożliwia poddanie swoich projektów rzeczowym ocenom specjalistów. Tego typu spotkania mają nie tylko ogromną wartość merytoryczną, ale także stanowią niekonwencjonalną formę promocji.
W tym roku przegląd portfolio odbędzie się w dniach 22.10 (sobota) i 23.10 (niedziela).

.

.

Zaproszeni recenzenci:
1. Gian Luca Amadei
2. Tomasz Augustyniak
3. Ryszard Balcerkiewicz
4. Marek Cecuła
5. Boaz Cohen & Sayaka Yamamoto
6. Czesława Frejlich
7. Janusz Kaniewski
8. Sławek Kluziak
9. Dawid Korzekwa
10. Sophie Lovell
11. Anna Mikołajczyk
12. Janusz Obtułowicz
13. Aleksandra Stępnikowska
14. Małgorzata Szczepańska
15. Jarosław Trybuś

Organizacja portfolio
Każde spotkanie z recenzentem trwa 30 minut.
Ilość dostępnych miejsc na sesję sobotnią: 20 osób.
Ilość dostępnych miejsc na sesję niedzielną: 20 osób.
Każda z osób uczestniczących w portfolio może wybrać tylko jedną sesję portfolio (sobota lub niedziela), podczas której spotka się z 5 ekspertami. Informacje zamieszczone w biografiach recenzentów pomogą wybrać osoby, z którymi spotkanie będzie dla uczestnika najbliższe zainteresowaniom i doświadczeniu. Każda sesja zaczyna się o godzinie 10.00, a kończy się o 16.00. W tym czasie przewidziana jest godzinna przerwa.

Rejestracja
Prześlij wypełniony formularz, CV oraz (do 10 zdjęć swoich realizacji (JPG) razem maximum 3 MB) na adres mailowy portfolio@lodzdesign.com do 20 września 2011r. Najpóźniej 5 października na stronie www.lodzdesign.com ogłosimy listę osób zakwalifikowanych do przeglądu. Wybór uczestników odbywa się na podstawie przesłanych zgłoszeń.

Wszelkie pytania odnośnie przeglądu portfolio prosimy kierować pod adres portfolio@lodzdesign.com.