DOBRZE ZAPROJEKTOWANE z Leroy Merlin – unikalna kolekcja produktów zaprojektowanych przez Leroy Merlin Polska wraz z polskimi projektantami oraz producentami, Katarzyna Hanus, dyrektor grupy produktowej w Leroy Merlin Polska

Leroy Merlin Polska jest inicjatorem projektu, który zakłada wprowadzenie do sprzedaży produktów zaprojektowanych wspólnie ze znanymi polskimi projektantami oraz rodzimymi producentami. Leroy Merlin Polska przygotowała blisko 20 kolekcji produktów – od niewielkich elementów dekoracyjnych (np. doniczka) po wielkogabarytowe produkty wyposażenia wnętrz, takie jak drzwi. Wszystkie produkty oznaczone zostały  godłem DOBRZE ZAPROJEKTOWANE z Leroy Merlin.

Celem wykładu będzie prezentacja:
- idei i celu projektu,
- znaczenia projektu dla uzyskania przewagi konkurencyjnej na rynku DIY,
- kulis przygotowania produktów,
- zaangażowania Leroy Merlin Polska w proces tworzenia produktów,
- strategii promocji i sprzedaży produktów. 

 

Katarzyna Hanus
Dyrektor grupy produktowej w Leroy Merlin Polska. Od 2008 r. Dyrektor Grupy Produktowej Dekoracja Wnętrz, odpowiadający za realizację strategii rozwoju działów: Dywany, Dekoracje, Oświetlenie. W 2009 r. uzyskała dyplom studiów podyplomowych w zakresie Design Management Szkoły Głównej Handlowej i Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. W Leroy Merlin Polska odpowiada za projekt „Od trendu do dostawy”, który zakłada wprowadzanie do sprzedaży produktów zaprojektowanych wspólnie z polskimi projektantami i producentami.