- Łódź Design - http://www.2011.lodzdesign.com -

Nowy Skandynawski Design – zmiany i trendy w Szwecji i krajach ościennych

Posted By k.zawada On 14/09/2011 @ 22:06 In | Comments Disabled

Nowy Skandynawski Design – zmiany i trendy w Szwecji i krajach ościennych, Stefan Nilsson

Skandynawski design przez długi czas utożsamiany był ze skrajnym minimalizmem, ale nowe trendy przynoszą zmiany także w tym obszarze. W swoim seminarium Stefan Nilsson wskaże najważniejsze zmiany w kategoriach trendów, które wpisują się w motywy takie, jak „Howdy Cowboy”, „Madehere”, czy kolorowy i efektowny „FalconCrest”.

Stefan Nilsson
Stefan Nilsson jest wiodącym skandynawskim trendspotterem. Podróżuje po świecie i poszukuje nowych talentów i producentów. Informacje o nowych trendach i innych odkryciach są następnie przekazywane do firm, które chcą pomagać, choć Stefan współpracuje również z mediami, np. najsłynniejszym szwedzkim programem telewizji śniadaniowej – Nyhetsmorgon, radiem oraz czasopismami. Mieszka w Sztokholmie, gdzie jest właścicielem Trendgruppen – agencji zajmującej się trendami i PR – oraz poświęconej tematyce designu galerii Designgalleriet. Wcześniej pracował dla Szwedzkiego Towarzystwa Rzemiosła i Wzornictwa i był właścicielem sklepu designerskiego w centrum Sztokholmu.


Article printed from Łódź Design: http://www.2011.lodzdesign.com

URL to article: http://www.2011.lodzdesign.com/wydarzenia/wyklady/wyklady/inspiracje/nowy-skandynawski-design-zmiany-i-trendy-w-szwecji-i-krajach-osciennych/

Copyright © 2011 Ldzign. All rights reserved.